Doen in Napels
Thuisdiner of lunch op een rooftop in Napels
Droom jij van een unieke Napolitaanse ervaring? Ontsnap aan de toeristische drukte en geniet van een intiem rooftop diner bij een local thuis!
Giuseppe en Fabrizia stellen hun woning voor je open en begeleiden je via hun keuken en woonkamer naar hun rooftop terras aan de voet van Castel Elmo in de wijk Vomero. Geniet hier van een rooftop diner met uitzicht op de Baai van Napels.
Het uitzicht is zowel overdag als ‘s avonds in het donker o-ver-wel-digend.
Ben je op zoek naar een unieke ervaring. Een romantisch moment, een feestelijk diner op een originele plek of een vrolijke zonnige lunch?
Laat de standaard restaurants achter je en ervaar de échte Napolitaanse gastvrijheid! Boek nu je onvergetelijke ervaring.
Beperkte beschikbaarheid – reserveer jouw plek op tijd!
Locale gastvrijheid en een adembenemend rooftop uitzicht over Napels
Van een huwelijksaanzoek tot een verjaardagsfeest, van een elegante borrel tot een kookworkshop samen met je vrienden. Giuseppe en Fabrizia ontvangen je in hun moderne woning en open keuken waar ze wonen met hun twee kinderen Neri en Giovanni, hond Martino en kater Vito.
Laat ze je lekker verwennen en voor je koken. Proef de smaken van de traditionele Napolitaanse keuken met een moderne twist. Precies zoals Giuseppe en Fabrizia ook zijn en hoe hun huis is ingericht. Je mag ook meehelpen met koken en natuurlijk ook alleen mee kijken…en proeven.
- Diner, lunch of aperitief te reserveren vanaf 2 personen tot groepen.
- Kookworkshop is tot en met 6 personen.
- Thuisdiner of lunch kan ook tot 20 personen. Alles in overleg van te voren. Voor grote groepen kan er catering worden ingehuurd.
- Alles kan op maat worden afgestemd, dus neem vooral contact op en bespreek met ons je wensen. Dan kijken wij wat er mogelijk is.
- Diner of lunch is Inclusief: Prosecco, voorgerecht, pastagerecht, hoofdgerecht en toetje en een fles wijn per 2 personen
- Bij slecht weer kan het tot en met 5 personen gewoon doorgaan want dan neem je binnen plaats.
Proef authentieke huisgemaakte gerechten
Geniet van verse, lokale ingrediënten
Bewonder een adembenemend uitzicht over Napels
Leer de stad écht kennen door de verhalen van je gastheer/gastvrouw
Wat staat er op het menu van het thuisdiner op deze mooie rooftop in Napels?
Praktische informatie
Mogelijk menu met vlees:
- Prosecco
-
Cozzetiello met Napolitaanse ragout 12 uur gekookt op lage temperatuur
-
Traditionele pasta met aardappelen en provola kaas uit Agerola op smaak gebracht met rozemarijn
-
Millefoglie parmigiana
-
gebakje van Poppella
-
Water
-
Een fles La Guardiense Aglianico wijn
-
Limoncello/koffie
Prijs: €85,00 pp vanaf 4 personen
€100,00 pp bij 2 personen
Kinderen tot 14 jaar €45 pp
Mogelijk vis menu
- Welkomstprosecco
- Sautè van mosselen en pecorino kaas
- Spaghetti met mosselen en limoen
- Bao broodje met gekarameliseerde (licht pikante) garnalen en steranijs
- Sneeuwvlokje van Poppella
- Water
- Een fles Greco di Tufo wijn La Guardiense
- Limoncello/koffie
Prijs: €95,00 pp
€110,00 pp bij 2 personen
Kinderen tot 14 jaar €55 pp
*vegetarisch is ook mogelijk in overleg. Het menu kan ook naar wens worden bijgesteld
** het kan zijn dat er andere mensen ook een tafeltje krijgen. Wil jij echt exclusief alleen van de rooftop en de kookkunsten van Giuseppe gebruik maken dan komt er een extra van €15,00 per persoon voor de exclusiviteit bij.
Kookworkshop samen met Giuseppe
Leer in de open keuken van Giusppe en Fabrizia een echt Napolitaans gerecht klaarmaken.
òf leer allemaal lekkere aperitivi hapjes klaarmaken en geniet van de hapjes bij een heerlijk apertitief op de rooftop met uitzicht op Capri.
Maximaal aantal deelnemers: 6 (er is altijd overleg mogelijk mochten jullie met 1 of 2 meer zijn)
Duur van de kookworkschop: 2.5uur
Menu kookworkshop lunch, diner, aperitief: in overleg
Prijs per persoon: €120,00 per persoon
- Kookworkshop Napolitaanse aperitief hapjes klaarmaken: €85 ,00 per persoon
Koken is Giuseppe zijn passie en hij deelt graag zijn kennis.
In het hart van Vomero, verborgen in een klein steegje dat aan de dagelijkse drukte lijkt te ontsnappen, betreed je een magische wereld van vrolijkheid, schoonheid en authentieke smaken. Je wordt met hun glimlach en vriendelijkheid verwelkomd door Giuseppe en Fabrizia . Als je over de drempel stapt, bevind je je op een betoverend terras: links de imposante Vesuvius, aan de horizon het silhouet van Capri en achter je de majestueuze aanwezigheid van Castel Sant’Elmo. Het is alsof je zweeft tussen hemel en zee, in een levend schilderij… dat alle zintuigen bevredigt, ogen, smaakpapillen, maar ook het hart.
Laat ook een review achter







